Hakkımızda


Her türlü reklam işlerinizde yeni çözüm ortağınız;

Baba Yapım Medya ve Ajans Hizmetleri

Tecrübemiz ve samimiyetimiz en büyük iddiamız!
Fotoğraf ve video temelli tüm işlerinizde, basılı/görsel uygulamalara dair tüm çözüm arayışınızda tam hizmet ajansı olarak yanınızdayız, yakınınızdayız. Kızılay’ın merkezinde yer alan ajansımızda, ürün ya da hizmetinizle ilgili reklama yönelik en detaylı çekimleri gerçekleştirebilecekteknik ekipmanımız mevcuttur. Fotoğraf ve videoda, full HD görüntü kalitesinde sonuçlarla, yaratıcı ve heyecan dolu masaüstü çalışma ekibi sizi bekliyor...

Biz sadece “iş” yapmıyoruz, işinize yarayacak “kaliteli işler” yapıyoruz...

Neler Yapıyoruz:

  • Fotoğraf Çekimleri(Reklam fotoğraf çekimi, ürün fotoğraf çekimi, tesis fotoğraf çekimleri, iç ve dış mekân çekimleri, gıda ürünleri, endüstriyel, fabrika, ofis, inşaat çekimleri vs)

  • Tanıtım Filmleri, Reklam Filmleri, Web Tanıtım Klipleri
  • Montaj-Kurgu Uygulamaları
  • Tasarım İşleri(Logo, kurumsal kimlik, broşür, katalog, web sitesi tasarımı)
  • Baskı Hizmetleri

BABA YAPIM, düşlediğiniz kareleri, sorunsuz fotoğraflama imkânını sunan profesyonel fotoğrafçılık ekipmanlarıyla hizmet veriyor. Yüksek kalitede, istediğiniz çözünürlükte fotoğraf çekebilmenin yanı sıra estetik anlayışla kreatif kareler yakalıyor.

Fotoğraf çekimleri sonrası dijital ortamda profesyonel fotoğraf işleme sistemine ve ekibine sahip olup, fotoğraflarınızı işlenmiş haliyle teslim ediyor.

Özel çekim talepleriniz için arayın, görüşelim...

Adres: Göksu Relax Rezidans B Blok Daire:59 Eryaman-Etimesgut ANKARA

0312 431 13 31

0532 557 86 22

info@babayapim.com.tr

0312 431 13 31

© Copyrights 2016